ایمیل خصوصی وبلاگ خود را دریابید

ساخت وبلاگ
چکیده : اگرچه قبلا نیز در بخش اخبار به اهمیت ایمیل خصوصی ثبت شده در وبلاگ اشاره شده است اما با توجه به اهمیت... با عنوان : ایمیل خصوصی وبلاگ خود را دریابید بخوانید :
اگرچه قبلا نیز در بخش اخبار به اهمیت ایمیل خصوصی ثبت شده در وبلاگ اشاره شده است اما با توجه به اهمیت آن لازم به یادآوری دوباره است.

ایمیل خصوصی ، ایمیل آدرسی هست که در زمان ثبت وبلاگ یا در بخش تنظیمات وبلاگ توسط مدیر وبلاگ وارد می شود و تنها کانال ارتباطی ما با مدیر وبلاگ است.  این ایمیل آدرس درصفحات وبلاگ نمایش داده نمی شود،  نزد ما محفوظ است و در اختیار شخص ثالث قرار نمی گیرد و همچنین به هیچ عنوان برای ارسال ایمیل تبلیغاتی استفاده نخواهد شد. شما میتوانید دو ایمیل آدرس متفاوت یکی برای ایمیل خصوصی وبلاگ و دیگری برای نمایش در وبلاگ (جهت ارتباط دیگران با شما) داشته باشید و هر دو ایمیل آدرس در بخش تنظیمات وبلاگ قابل ثبت و تغییر هستند.

تنها پیامهایی که برای ایمیل خصوصی ارسال می شود پیامهای مهمی  همچون لینک تغییر کلمه عبور (در صورت استفاده از گزینه فراموشی رمز عبور) ، اطلاع از تغییرات در کلمه عبور و پیامهای مهمی هستند که مربوط به امنیت وبلاگ شماست.

لازم به ذکر است که در ارتباط با کاربران سایت، تنها ایمیل آدرسی که ما به آن پاسخگو هستیم ایمیل آدرسی است که در  بخش ایمیل خصوصی وبلاگ ثبت شده است و در واقع اگر درخواست نویسنده یا مدیر وبلاگ (بطور مثال برای حل مشکلی در وبلاگ)  از ایمیل آدرس دیگری ارسال شود به آن رسیدگی نخواهد شد. اگر بطور مثال وبلاگی توسط شخص ثالثی هک شده باشد و ایمیل خصوصی تغییر کرده باشد، باز در رسیدگی به این موارد ایمیل خصوصی که قبلا در وبلاگ ثبت شده است(حتی اگر بعدها تغییر کرده باشد) اولویت داشته و بسیار کمک می کند.

متاسفانه بسیاری از کاربران در ورود ایمیل خصوصی بخصوص در زمان ثبت دقت کافی نداشته یا حتی به عمد آنرا اشتباه وارد میکنند و این مسئله عملا ارتباط ما با مدیر وبلاگ را قطع میکند و در صورت فراموشی رمز عبور یا هر مشکل دیگری عملا امکان کمک از طرف ما وجود نخواهد داشت. اگر احیانا شما نیز از آن گروه از کاربران هستید لازم است تا ایمیل خصوصی را در بخش تنظیمات اصلاح و آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید. اگر برای مدت طولانی کاربر سایت هستید توصیه میکنیم نگاهی به آدرس ایمیل خصوصی در بخش تنظیمات وبلاگ داشته باشید و مطمئن شوید که ایمیل آدرس ثبت شده صحیح و در دسترس شماست. (در موراد متعددی کاربران اظهار می کنند که ایمیل آنها غیرفعال شده است یا کلمه عبور ایمیل قدیمی خود را فراموش کرده اند)

امیدواریم دوستان و کاربران سایت با دقت در این مسئله هم به خود و هم به ما کمک کنند تا بتوانیم به شکل بهتری پاسخگوی کاربران سایت باشیم.


http://muharram92.com
تی شرت محرم

فروش انواع ساعت مچی ، لوازم آرایشی بهداشتی...
ما را در سایت فروش انواع ساعت مچی ، لوازم آرایشی بهداشتی دنبال می کنید

نویسنده : farhad بازدید : 114 تاريخ : سه شنبه 30 مهر 1392 ساعت: 11:25